Materialize – Google Material base theme (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (59 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Home
hr: Početna

en: Images
hr: Slike

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Update
hr: Osvježi

en: Large
hr: Velika

en: Add
hr: Dodaj

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Upload
hr: Otpremi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: file
hr: datoteka

en: Create
hr: Stvori

en: Filter
hr: Pročisti

en: Normal
hr: Normalno

en: General
hr: Općenito

en: Log in
hr: Prijava

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Install
hr: Instaliraj

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Select all rows in this table
hr: Označite sve redove u tablici

en: Deselect all rows in this table
hr: Poništi izbor svih redova u ovoj tablici

en: image
hr: slika

en: Automatic
hr: Automatski

en: Apply
hr: Primjeni

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Update style
hr: Osvježi stil

en: Add effect
hr: Dodaj efekt

en: Highlighted
hr: Istaknuto
