Materialize – Google Material base theme (2.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: file
ht: fichye

en: Filter
ht: Filtre

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
