Materialize – Google Material base theme (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (60 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Home
oc: Acuèlh

en: Images
oc: Imatges

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: all
oc: tot

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Large
oc: Grand

en: Add
oc: Apondre

en: Manage
oc: Gerir

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Configure
oc: Configurar

en: file
oc: fichièr

en: Create
oc: Crear

en: Filter
oc: Filtrar

en: Log in
oc: Se connectar

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Install
oc: Installar

en: Close
oc: Tampar

en: Hidden
oc: Amagat

en: Select all rows in this table
oc: Seleccionar totas las linhas del tablèu

en: Deselect all rows in this table
oc: Deseleccionar totas las linhas del tablèu

en: Buttons
oc: Botons

en: image
oc: imatge

en: Apply
oc: Aplicar

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Enter the terms you wish to search for.
oc: Indicar los tèrmes de recercar

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Download feature
oc: Telecargar la foncionalitat (feature)

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Update style
oc: Actualiza l'estil

en: Add effect
oc: Apondètz l'efièit

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Add and configure
oc: Apondre e configurar
