Materialize – Google Material base theme (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (89 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Home
pl: Strona główna

en: Images
pl: Obrazki

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Download
pl: Pobierz

en: all
pl: wszystkie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Large
pl: Duże

en: Add
pl: Dodaj

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Visible
pl: Widoczny

en: Components
pl: Komponenty

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: file
pl: plik

en: Create
pl: Utwórz

en: Filter
pl: Filtr

en: Normal
pl: Zwykły

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: General
pl: Ogólne

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Install
pl: Instaluj

en: Close
pl: Zamknij

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Select all rows in this table
pl: Zaznacza wszystkie wiersze tabeli

en: Deselect all rows in this table
pl: Cofa zaznaczenie wszystkich wierszy tabeli

en: Buttons
pl: Przyciski

en: image
pl: obrazek

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Next page
pl: Następna strona

en: medium
pl: średni

en: Apply
pl: Zastosuj

en: large
pl: duża

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Restore
pl: Przywróć

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: mobile
pl: mobilne

en: Download feature
pl: Pobierz funkcjonalność

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Update style
pl: Aktualizuj styl

en: Add effect
pl: Dodaj efekt

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Add and configure
pl: Dodaj i konfiguruj

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
pl: Do tego pola można wysłać nieograniczoną liczbę plików.

[ctx: Sort order]
en: Order
pl: Kolejność

en: One file only. | Maximum @count files.
pl[0]: Tylko jeden plik.
pl[1]: Maksymalna liczba plików: @count.

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Allowed types: @extensions.
pl: Dozwolone rozszerzenia: @extensions.

en: Install and set as default
pl: Zainstaluj i ustaw jako domyślną

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
pl: Obrazy muszą mieć dokładnie <strong>@size</strong> pikseli.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
pl: Obrazy muszą być wieksze niż <strong>@min</strong> pikseli. Obrazy większe niż <strong>@max</strong> pikseli zostaną zmniejszone.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
pl: Obrazy muszą być większe niż <strong>@min</strong> pikseli.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
pl: Obrazy większe niż <strong>@max</strong> pikseli zostaną przeskalowane.

en: @size limit.
pl: Limit @size.
