Materialize – Google Material base theme (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (82 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Home
sk: Domov

en: Images
sk: Obrázky

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Download
sk: Prevziať

en: all
sk: všetko

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Large
sk: Veľké

en: Add
sk: Pridať

en: Manage
sk: Spravovať

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Components
sk: Komponenty

en: Upload
sk: Nahrať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: file
sk: súbor

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Normal
sk: Normálny

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: General
sk: Všeobecné

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Install
sk: Inštalácia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Hidden
sk: Skryté

en: Select all rows in this table
sk: Označiť všetky riadky v tejto tabuľke

en: Deselect all rows in this table
sk: Odznačiť všetky riadky v tejto tabuľke

en: image
sk: obrázok

en: Automatic
sk: Automatický

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: medium
sk: stredné

en: Apply
sk: Použiť

en: large
sk: veľký

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Update style
sk: Aktualizovať stýl

en: Add effect
sk: Pridať efekt

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička

en: Save and add
sk: Uložiť a pridať

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
sk: Do tohto poľa sa môže nahrávať neobmedzený počet súborov.

en: One file only. | Maximum @count files.
sk[0]: Iba jeden súbor.
sk[1]: Maximálne @count súbory.
sk[2]: Maximálne @count súborov.

en: First page
sk: Prvá strana

en: Allowed types: @extensions.
sk: Povolené typy: @extensions.

en: Install and set as default
sk: Nainštalovať a nastaviť ako predvolenú tému

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: Upload requirements
sk: Požiadavky na nahrávaný súbor

en: The directory "!directory" was not found.
sk: Adresár "!directory" nebol nájdený.
