Materialize – Google Material base theme (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Remove
da: Fjern

en: Download
da: Hent

en: None
da: Ingen

en: Large
da: Stor

en: Add
da: Tilføj

en: file
da: fil

en: Create
da: Opret

en: Log in
da: Log ind

en: Uninstall
da: Afinstallér

en: Select all rows in this table
da: Vælg alle rækker i tabellen

en: Deselect all rows in this table
da: Fravælg alle rækker i tabellen

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side
