Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Search
ast: Guetar

en: Large
ast: Grande

en: file
ast: ficheru

en: General
ast: Xeneral

en: Hidden
ast: Anubríu
