Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: archive
dz: ཡིག་མཛོད།

en: Enter the terms you wish to search for.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་དོན་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།
