Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: all
et: kõik

en: Search
et: Otsing

en: Large
et: Suur

en: Visible
et: Nähtav

en: Components
et: Komponendid

en: file
et: fail

en: Normal
et: Tavaline

en: Advanced
et: Täpsem

en: General
et: Üldine

en: Hidden
et: Peidetud

en: Buttons
et: Nupud

en: image
et: pilt

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: mobile
et: mobiilne

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
et: Sellele väljale on võimalik üles laadida piiramatu hulk faile.

en: One file only. | Maximum @count files.
et[0]: Ainult üks fail.
et[1]: Maksimaalselt @count faili.

en: Site header
et: Lehe päis

en: Allowed types: @extensions.
et: Lubatud tüübid: @extensions.

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
et: Pildid peavad olema täpselt <strong>@size</strong> pikslit.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
et: Pildid peavad olema suuremad kui <strong>@min</strong> pikslit. Pildid, mis on suuremad kui <strong>@max</strong>, tehakse väiksemaks.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
et: Pildid peavad olema suuremad kui <strong>@min</strong> pikslit.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
et: Pildid mis on suuremad kui <strong>@max</strong> pikslit viiakse automaatselt sobivasse mõõtu.

en: @size limit.
et: @size limiit.
