Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Search
gu: શોધ

en: Large
gu: મોટું

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: General
gu: સામાન્ય

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ
