Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Visible
kn: ಕಾಣಿಸುವ

en: file
kn: ಕಡತ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: archive
kn: ಪುರವಣಿ

en: image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Layouts
kn: ಲೇಔಟ್‍ಗಳು
