Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Large
ku: گەورە

en: Visible
ku: بینراو

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: General
ku: گشتی

en: Hidden
ku: شارراوە

en: image
ku: وێنە

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.
