Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: all
my: အားလုံး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Large
my: အကြီး

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: file
my: ဖိုင်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: image
my: ပုံရိပ်

en: large
my: အကြီး

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ
