Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Search
sr: Претрага

en: Components
sr: Компоненте

en: file
sr: фајл

en: Logo
sr: Лого

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: One file only. | Maximum @count files.
sr[0]: Само један фајл.
sr[1]: Максимум @count фајлова.

en: Allowed types: @extensions.
sr: Дозвољени типови: @extensions.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
sr: Слике морају бити веће од <strong>@min</strong> пиксела. Слике веће од <strong>@max</strong> пиксела ће бити смањене.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
sr: Слике морају бити веће од <strong>@min</strong> пиксела.
