Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: all
te: అన్నీ

en: Search
te: వెతుకు

en: file
te: ఫైలు

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Normal
te: సాధారణ

en: General
te: సాధారణ
