Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: file
ug: ھۉججەت

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: image
ug: رەسىم
