Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: all
vi: tất cả

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Large
vi: Rộng

en: Visible
vi: Hiện

en: file
vi: tập tin

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Normal
vi: Bình thường

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: General
vi: Tổng quát

en: Hidden
vi: Ẩn

en: image
vi: hình ảnh

en: Enter the terms you wish to search for.
vi: Nhập điều kiện tìm kiếm.

en: Layouts
vi: Các bố cục

en: document
vi: tài liệu
