Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (64 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Home
eu: Azala

en: Images
eu: Irudiak

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Download
eu: Deskargatu

en: all
eu: denak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Update
eu: Eguneratu

en: Large
eu: Handia

en: Add
eu: Gehitu

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Upload
eu: Igo

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: file
eu: fitxategia

en: Create
eu: Sortu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Normal
eu: Arrunta

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: General
eu: Orokorra

en: Log in
eu: Sartu

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Install
eu: Instalatu

en: Close
eu: Itxi

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Select all rows in this table
eu: Aukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Deselect all rows in this table
eu: Desaukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: archive
eu: artxiboa

en: image
eu: irudia

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: medium
eu: tartekoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: mobile
eu: mugikorra

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: One file only. | Maximum @count files.
eu[0]: Fitxategi bakarra.
eu[1]: @count fitxategi gehienez.

en: Allowed types: @extensions.
eu: Onartutako luzapenak: @extensions.

en: @size limit.
eu: @size mugatua.
