Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (41 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Home
af: Tuis

en: Images
af: Beelde

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Download
af: Laai af

en: all
af: alle

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Update
af: Dateer op

en: Large
af: Groot

en: Add
af: Voeg by

en: Upload
af: Oplaai

en: Configure
af: Verstel

en: Create
af: Skep

en: Filter
af: Filtreer

en: Normal
af: Normaal

en: Log in
af: Teken in

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: archive
af: argief

en: Apply
af: Pas toe

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.
