Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Search
br: Enklask

en: Hidden
br: Kuzhet

en: One file only. | Maximum @count files.
br[0]: Unan e unan restr.
br[1]: D'ar muiañ @count restr.
br[2]: D'ar muiañ @count restr.
br[3]: D'ar muiañ @count restr.

en: Allowed types: @extensions.
br: Seurtoù aotreet: @extensions.
