Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Home
eo: Hejmo

en: Images
eo: Bildoj

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Large
eo: Granda

en: Add
eo: Aldonu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Configure
eo: Agordu

en: file
eo: dosiero

en: Create
eo: Kreu

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Select all rows in this table
eo: Elektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Deselect all rows in this table
eo: Malelektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: image
eo: bildo

en: medium
eo: meza

en: Apply
eo: Apliku

en: large
eo: granda

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.
