Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Home
fa: خانه

en: all
fa: همه

en: Search
fa: جستجو

en: Large
fa: بزرگ

en: Visible
fa: نمایان

en: Components
fa: مؤلفه‌ها

en: file
fa: فایل

en: Logo
fa: آرم

en: Normal
fa: عادی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: General
fa: عمومی

en: Hidden
fa: پنهان

en: archive
fa: بایگانی

en: image
fa: تصویر

en: large
fa: بزرگ

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که می‌خواهید جستجو گردد را وارد نمایید.

en: Layouts
fa: آرایش‌ها

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما
