Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: all
he: הכל

en: Search
he: חיפוש

en: Large
he: גדול

en: Visible
he: נראה

en: Components
he: רכיבים

en: file
he: קובץ

en: Logo
he: לוגו

en: Normal
he: נורמלי

en: Advanced
he: מתקדם

en: General
he: כללי

en: Hidden
he: מוסתר

en: Buttons
he: כפתורים

en: image
he: תמונה

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: mobile
he: ניידים

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
he: בשדה זה ניתן ניתן להעלות מספר בלתי מוגבל של קבצים.

en: Override Global Settings
he: דריסת הגדרות גלובליות

en: Show current page title at end
he: הצג את כותרת הדף הנוכחי בסופו

en: One file only. | Maximum @count files.
he[0]: קובץ אחד בלבד.
he[1]: לכל היותר  @count קבצים.

en: Allowed types: @extensions.
he: סוגים מותרים: @extensions.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
he: על התמונות להיות גדולות מ <strong>@min</strong> פיקסלים. תמונות גדולות מ <strong>@max</strong> פיקסלים יוקטנו.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
he: על התמונות להיות גדולות מ <strong>@min</strong> פיקסלים.

en: @size limit.
he: מוגבל ל @size.
