Materialize – Google Material base theme (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (62 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: Images
lv: Attēli

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: all
lv: visi

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Large
lv: Liels

en: Add
lv: Pievienot

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Visible
lv: Redzams

en: Components
lv: Komponentes

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: file
lv: fails

en: Create
lv: Izveidot

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Normal
lv: Normāls

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: General
lv: Galvenie

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Select all rows in this table
lv: Izvēlēties visas rindas šajā tabulā

en: Deselect all rows in this table
lv: Noņemt izvēli visām rindām šajā tabulā

en: image
lv: attēls

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: large
lv: liels

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: mobile
lv: mobilā

en: Update style
lv: Atjaunināt stilu

en: Add effect
lv: Pievienot efektu

en: Install and set as default
lv: Instalēt un iestatīt kā noklusējuma
