Bootstrap Materialize DateTime Picker (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: None
et: Puudub

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: 12 Hours
et: 12 tundi
