Bootstrap Materialize DateTime Picker (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం
