Bootstrap Materialize DateTime Picker (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi
