Bootstrap Materialize DateTime Picker (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 10 minutes
tr: 10 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika
