Matomo Analytics (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Variable
ps: بدلیده

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Page
ps: پاڼه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
