Matomo Analytics (8.x-1.19) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Status
ne: अवस्था

en: Value
ne: मान

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Add container
ne: कन्टेनर लाई थप्नुहोस

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Tracking scope
ne: ट्र्याकिङ स्कोप

en: Requires: @module-list
ne: आवश्यक छ: @module-list
