Matomo Analytics (8.x-1.20) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: disabled
os: хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: Category
os: Категори

en: Add container
os: Бафтау контейнер

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
