Matomo Analytics (8.x-1.23) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Value
he: ערך

en: disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Variable
he: משתנה

en: Container
he: מיכל

en: Category
he: קטגוריה

en: Add container
he: הוספת מיכל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Page
he: דף

en: Visibility
he: ניראות

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Messages
he: מסרים

en: Privacy
he: פרטיות

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Behavior
he: התנהגות

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
he: @module (<span class="admin-enabled">מופעל</span>)

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Add tracking for specific roles
he: הוסף מעקב על תפקידים (roles) ספציפיים

en: Track translation sets as one unit
he: עקוב אחר ערכות תרגום כיחידה אחת

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.

en: Not customizable
he: אינו ניתן להתאמה אישית

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: Add @entity-type
he: הוספת @entity-type
