Matomo Analytics (8.x-1.23) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
