Matomo Analytics (8.x-1.24) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: disabled
et: keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Variable
et: Muutuja

en: Container
et: Konteiner

en: Category
et: Kategooria

en: Add container
et: Lisa konteiner

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Statistics
et: Statistika

en: Page
et: Lehekülg

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Messages
et: Sõnumid

en: Scope
et: Ulatus

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Domains
et: Domeenid

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
et: @module (<span class="admin-enabled">aktiveeritud</span>)

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Status message
et: Olekuteade

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
et: Antud väli on õiguste puudumise tõttu keelatud.

en: User role names
et: Kasutajarollide nimed

en: Domain: @domain
et: Domeen: @domain

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list

en: Add @entity-type
et: Lisa @entity-type
