Matomo Analytics (8.x-1.24) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Category
eu: Kategoria

en: Add container
eu: Gehitu edukiontzia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Page
eu: Orria

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Messages
eu: Mezuak

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Domains
eu: Domeinuak

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Pages or PHP code
eu: Orrialdeak edo PHP kodea

en: Not customizable
eu: Ezin du egokitu

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua

en: Every page except the listed pages
eu: Orrialde guztiak zerrendatuak izan ezik

en: The listed pages only
eu: Zerrendatutako orrialdeak bakarrik

en: A single domain (default)
eu: Domeinu bakarra (lehenetsia)

en: Domain: @domain
eu: Domeninua: @domain

en: Examples: @domains
eu: Adibideak: @domains

en: A single domain
eu: Domeinu bakarra

en: No privacy
eu: Pribatutasunik gabe

en: Add @entity-type
eu: Gehitu @entity-type
