Matomo Analytics (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Value
lv: Vērtība

en: Search
lv: Meklēt

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Page
lv: Lapa

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-enabled">iespējots</span>)

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: HTTP request status
lv: HTTP pieprasījuma statuss

en: Fails
lv: Neizdodas

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.

en: Not customizable
lv: Nav pielāgojams

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām
