Matomo Analytics (8.x-1.9) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Value
af: Waarde

en: Search
af: Soek

en: Variable
af: Veranderlike

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Statistics
af: Statistieke

en: Page
af: Bladsy

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers
