Matomo Reports (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Actions
it: Azioni

en: Overview
it: Panoramica

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Last month
it: Ultimo mese

en: Site
it: Sito

en: Filter
it: Filtra

en: Downloads
it: Download

en: Today
it: Oggi

en: Yesterday
it: Ieri

en: Analytics
it: Analisi

en: Last week
it: Ultima settimana

en: Last year
it: L'ultimo anno

en: Locations
it: Posizioni

en: Visitors
it: Visitatori

en: Search Engines
it: Motori di ricerca
