Matomo Reports (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Today
ne: आज
