Matomo Reports (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Keywords
az: Açar söz

en: Statistics
az: Statistika

en: Site
az: Sayt

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: Visitors
az: Ziyarətçilər
