Matomo Reports (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Actions
da: Handlinger

en: Overview
da: Overblik

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Times
da: Gange

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Last month
da: Seneste måned

en: Statistics
da: Statistik

en: Events
da: Begivenheder

en: No data available.
da: Ingen data til rådighed.

en: Today
da: I dag

en: Yesterday
da: I går

en: Date range
da: Datointerval

en: When
da: Hvornår

en: Campaigns
da: Kampagner

en: Last week
da: Seneste uge

en: Last year
da: Seneste år

en: Locations
da: Lokationer

en: Visitors
da: Besøgende

en: Search Engines
da: Søgemaskiner

en: Transitions
da: Overgange
