Matomo Reports (8.x-1.5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Filter
fil: Salain
