Matomo Reports (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Actions
gl: Accións

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Site
gl: Sitio

en: Filter
gl: Filtro

en: Events
gl: Eventos

en: Downloads
gl: Descargas

en: Today
gl: Hoxe

en: Locations
gl: Ubicacións

en: Visitors
gl: Visitantes
