Matomo Reports (8.x-1.5) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Visitors
ku: میوانان
