Matomo Reports (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Actions
tr: Eylemler

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Last month
tr: Geçen ay

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Today
tr: Bugün

en: Yesterday
tr: Dün

en: Date range
tr: Tarih aralığı

en: Last week
tr: Geçen hafta

en: Last year
tr: Geçen yıl

en: Locations
tr: Konumlar

en: Visitors
tr: Ziyaretçiler

en: Search Engines
tr: Arama Motorları

en: Transitions
tr: Geçişler
