Matrix API (2.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Token
pl: Wzorzec

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość
