Matrix API (2.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Web Services
sv: Web tjänster

en: Send Message
sv: Skicka meddelande
