Matrix API (2.0.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Data
eu: Datu

en: Send Message
eu: Bidali mezua
