Matrix API (2.0.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Token
hu: Vezérjel

en: Data
hu: Adat

en: Send Message
hu: Üzenet küldése
