Matrix API (2.0.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Data
sk: Údaje

en: Send Message
sk: Odoslať správu
